Mob: ​​​+4​​​5 7670 9999

Bakke-Gaarden

​Middelfartvej 71, Baaring By

5466 Asperup​

Mob: +45 7670 9999 

CVR: 29080852

F.O.G. - Diktator​

Begrebet diktator

blev oprindeligt brugt, om den person, i den oprindelige Græske og Romerske kongres. (Folketing) Denne person, kunne ikke have egen mening eller give udtryk for egen virkelighed, i sin virke. Det var den person, som var i stand til at overskue alle kongressens, meget forskelligartede virkeligheders fremførende. Herefter - helt enslydende, at kunne fremføre, det berettede, uger og mdr. efter.

Benævnelsen diktafon, er jo den der gøre det samme, men de betoninger, der er altafgørende.


Efterfølgende F.O.G. diktator

har hver enkelt, stor ånds kapacitet, på hver sin område. Hver enkelt giver dig indsigt, og direkte forståelse, for din egen virkeligheds verdens, helt uerkendte muligheder.

Hver enkelts virkeområde, begynder ved det Hvide Broderskal og meget højere placerede ånds personer, derfor svares der umiddelbart, på det der spørges om /til /for. Svane Energiens unik formåen, for mennesket - komme til jor, for mere en 130 millioner år siden. 

F.O.G. person - post nr. - @ kontagt

Jens Kristian Frederiksen - 5466 Asperup - jkf@bakke-gaarden.dk

Katrine Teresa Larsen - 4000 Roskilde - katela19@gmail.com

Hanne Slot Thing - 8660 Skanderborg - info@hannething.dk

Lisbeth Stensdal Arentsen - 9310 Vodskov - lisbethstensdal@gmail.com

​Agnethe Hvitved - 8361 Hasselager - ahvitved@gmail.com

​Ena Thylstrup - 4000 Roskilde - ethylstrup@gmail.com

Pia Anette Kruse Hansen - 8382 Hinnerup - pia.a.k.hansen@mail.dk

Niels Enevold Jensen - 5884 Gudme - niels-enevold@hotmail.com

Caroline Lind Semey-Guvadalup - Viktoria 3199 Melbourne Australien - c.semey@gmail.com

Emma Idun Semay-Guvadalup

Åse Lodal - 2920 Charlottenslun - aaselodal@gmail.com

Ib Johannes Andreasen - 6623 Vorbasse - ibja@outlook.dk

Ulla Bundgaard - 6623 Vorbasse - ullabundgaard@outlook.dk

 

 Middelfartvej 71,  Baaring By,  5466 Asperup  |  Mob: +45 7670 9999  |  CVR: 29080852